СУДОВА ПРАКТИКА

Вирішення спорів є нашою ключевою практикою. Адвокатське бюро Дениса Писаного користується заслуженою популярністю серед клієнтів завдяки глибокому знанню права та актуальних тенденцій в законодавчій та судовій сферах. Ми маємо значний досвід захисту інтересів клієнтів у господарських, адміністративних, трудових та цивільних спорах та високий відсоток отримання позитивних судових рішень на користь наших клієнтів.

НАШІ ПРОЕКТИ

Цивільна справа про захист честі, гідності та ділової репутації

Проти нашого клієнта подали позов з вимогою спростувати інформацію з його інтерв'ю.
Ми зібрали докази та відстояли позицію клієнта в суді. В результаті суд відмовив в задоволенні позовних вимог до нашого клієнта.

Ознайомитися з рішенням суду

Господарська справа про припинення права користування земельною ділянкою.

Представили інтереси Виконавчого комітету Христинівської міської ради в Господарському суді у справі про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду та повернення орендованого майна. В результаті була підписана мирова угода та визначена дата дострокового розірвання договору та повернення земельної ділянки Христинівській міській раді. 

Ознайомитися з рішенням суду

Адміністративна справа про зупинення реєстрації податкових накладних

Захистили інтереси клієнта в суді в спорі щодо зупинення реєстрації податкових накладних на загальну суму більше 500 000 грн. та зобов`язали фіскальний орган зареєструвати податкові накладні клієнта

Ознайомитися з рішенням суду

Цивільна справа про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню

В суді скасували виконавчий напис нотаріуса та повернули клієнту кошти, які були стягнуті з нього на підставі зазначеного виконавчого напису.

Ознайомитися з рішенням суду

Справа про адмінправопорушення, порушення правил дорожнього руху

Захистили інтереси нашого клієнта, автомобіль якого був пошкоджений внаслідок ДТП. Суддя першої інстанції заслухав пояснення винного у ДТП водія та закрив провадження в справі у зв`язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків безвстановлена винної особи в ДТП. В зв'язку з цим страхова компанія відмовилася компенсувати ремонт авто нашому клієнту.Наші адвокати поновили строки апеляційного оскарження та скасували прийняте рішення суду в апеляційній інстанції. В результаті судом було досліджено матеріали справи та прийнято рішення відповідно до якого водій був визнаний винним у ДТП у якому постаждало авто нашого клієнта.

Ознайомитися з рішенням суду

Справа про адмінправопорушення щодо керування транспортним засобом особою, яка перебуває у стані алкогольного сп'яніння 

Наші адвокати довели у суді, що протокол, складений відносно нашого клієнта у справі про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП , є недопустимим доказом вини останнього, так як він складений на підставі результатів тесту на стан алкогольного сп`яніння, зроблених за допомогою незареєстрованого медичного засобу. Суд закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення щодо нашого клієнта за ч. 1 ст. 130 КУпАП за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення

Цивільна справа про звернення стягнення на предмет застави

Суд відмовив у задоволенні позову фінансової компанії до нашого клієнта про звернення стягнення на предмет застави (позивач просив суд в рахунок погашення заборгованості за кредитним договором звернути стягнення на предмет застави: автомобіль, що належить на праві власності нашому клієнту).

Ознайомитися з рішенням суду

Адміністративна справа щодо звільнення з публічної служби

Суд задовольнив позов нашого клієнта до Державної служби морського та річкового транспорту України. Рішенням суду було визнано протиправним та скасовано наказ про звільнення нашого клієнта, поновлено його на посаді та стягнено з Державної служби морського та річкового транспорту України середньомісячну заробітну плату за час вимушеного прогулу.

Ознайомитися з рішенням суду

Цивільна справа про стягнення заборгованості за договором позики

Суд прийняв рішення на користь нашого клієнта про солідарне стягнення з боржників заборгованості за договорами позики у розмірі понад 5 млн. грн.

Ознайомитися з рішенням суду

Адміністративна справа про скасування визначення переможця конкурсу на зайняття вакантної посади категорії А публічної служби

Суд відмовив Позивачу повністю в задоволенні позову до Комісії з питань вищого корпусу державної служби та до нашого клієнта, який був визначений переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Адвокати Бюро надали в суд заперечення та всі докази, які дозволили нам довести в суді, що конкурс відбувся відповідно до норм чинного законодавства та у визначений спосіб.

Ознайомитися з рішенням суду

Справа про адмінправопорушення (дорожньо-транспортна подія)

Захистили права клієнтки в судах першої та апеляційної інстанції, довівши вину іншого водія у зіткненні та пошкодженні транспортних засобів

Ознайомитися з рішенням суду

Справа про адмінправопорушення, про порушення порядку проходження митного контролю

Розробили стратегію захисту, зібрали необхідні докази, а також належним чином відстояли позицію клієнта в суді першої та апеляційної інстанції, що дозволило повернути клієнту вилучені митними органами при перетині кордону кошти в розмірі 115 тис. дол., які клієнт декларував при в'їзді в Україну та забув задекларувати при виїзді.

Ознайомитися з рішенням суду

Справа про адміністрування податків

Захистили інтереси клієнта в суді в спорі з податковим органом з приводу адміністрування податків та визнали протиправним та скасували податкове повідомлення-рішення на суму понад 600 000 грн, яке було винесене на підставі акту перевірки підприємства

Ознайомитися з рішенням суду