КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

Ми захищаємо права підозрюваних, обвинувачених, представляємо інтереси потерпілих, надаємо юридичну допомогу свідкам, захищаємо права підприємств, організацій та державних органів під час проведення обшуків та інших слідчих дій представниками правоохоронних органів, надаємо повний комплекс юридичних послуг на стадії досудового слідства та судового розгляду справ.


НАШІ ПРОЕКТИ

Надали правову допомогу під час проведення обшуків

10 червня 2021 року захистили інтереси Державного підприємства МОУ «Київський механічний завод» під час проведення обшуку слідчим відділом Солом'янського УПГУНП у м. Києві спільно з Департаментом військової розвідки Служби безпеки України у межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 КК України

Надали правову допомогу під час проведення обшуків

18 грудня 2020 року наші адвокати представляли та захищали інтереси Державного підприємства «Український фармацевтичний інститут якості» та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками під час проведення обшуків, що проводився Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України спільно з Київською місцевою прокуратурою № 4 у межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364.
Адвокати зафіксували всі порушення, які були здійснені правоохоронними органими під час проведення слідчих дій

Провели тренінг для працівників компанії клієнта щодо прав та поведінки під час обшуку

Працівники компанії клієнта під час навчання проведеного нашими адвокатами отримали практичні знання та навички стосовно алгоритму поведінки і дій під час обшуку та інших слідчих дій

Кримінальна справа про умисне нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень

Суд виніс вирок по справі згідно з яким обвинувачений був визнаний винуватим у вчиненні злочину - умисному нанесенні середньої тяжкості тілесних ушкоджень нашому клієнту.
Адвокатське бюро забезпечило представництво інтересів та правовий захист потерпілого на етапі досудового розслідування та на етапі судового розгляду справи.

Ознайомитися з рішенням суду