ТРУДОВІ спори

Адвокатське бюро Дениса Писаного представляє інтереси компаній, топ менеджменту, державних службовців категорії А в трудових спорах.

Адвокати Бюро мають досвід представництва клієнтів в спорах з незаконним звільненням, відновленням трудових відносин, виплатою заробітної плати та компенсацій, достроковим розірванням трудових контрактів, застосуванням люстрації, а також зі стягненням збитків, заподіяних незаконними діями звільнених посадових осіб підприємств приватного та державного сектора. 

Адвокати Бюро захищають права клієнтів, які беруть участь у конкурсному відборі на посади державних службовців категорії А і Б, а також тих, хто переміг в конкурсі, якщо інші учасники намагаються скасувати такий конкурс в судовому порядку. 

Адвокати Бюро також можуть допомогти в разі суперечок, що виникають через дискримінацію на роботі, ненадання щорічної або додаткової відпустки, невиплату в достатньому розмірі соціальних пільг і гарантій, переведення на іншу роботу або посаду, невиплату компенсацій і заробітної плати в разі неплатоспроможності компаній, в тому числі банків і інших фінансових структур.

Успішна практика
Допомогли клієнту поновитися на посаді

Визнали протиправним та скасували наказ про звільнення нашого клієнта, поновили його на посаді та стягнули з Державної служби морського та річкового транспорту України середньомісячну заробітну плату за час вимушеного прогулу. Посилання на рішення суду

Довели законність призначення клієнта на посаду

Позивач звернувся до суду, оскільки вважав протиправними дії Комісії з питань вищого корпусу державної служби, щодо визначення переможцем конкурсу нашого клієнта на зайняття вакантної посади Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Адвокати Бюро довели  в суді, що при проведенні конкурсу Комісія  діяла в межах і у спосіб визначені законом. За результатами розгляду суд відмовив в задоволенні позову Позивача. Посилання на рішення суду