До Адвокатського бюро Дениса Писаного звернулася клієнтка зі справою про кредитну заборгованість в доларах США і накладених обтяженнях на нерухоме майно в формі іпотеки. В результаті ефективної стратегії захисту в суді, адвокатам Бюро вдалося домогтися для Клієнта фіксації кредитного боргу в національній валюті України, що дозволило Клієнту на курсі долара США заощадити більше 20 тис. доларів США при погашення кредитного боргу.  

З цією позицією український банк категорично не погоджувався і навіть після сплати боргу в гривні, відмовився самостійно зняти обтяження з об'єкту нерухомості і вивести його з іпотеки. 

Адвокати Бюро виграли суд про припинення іпотеки та зняття обтяжень з об'єкта нерухомості, а також допомогли клієнту провести необхідні реєстраційні дії у державного реєстратора. Дуже часто реєстратори відмовляються зняти іпотеку, якщо резолютивна частина рішення суду не належним чином складена в частині зняття обтяжень з предмета іпотеки. З хронологією справи і виконаною роботою адвокатів Бюро, Ви можете ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень по справі № 369/5061/17